Cera

Moda na konturowanie twarzy na mokro

Pełny profesjonalny makijaż twarzy powinien zawierać takie elementy jak: konturowanie na mokro oraz na sucho, baking, miejscowy strobing. Pełne konturowanie twarzy optycznie ją wysmukli i sprawi, że mocniejszy makijaż oka, będzie się prezentował jeszcze lepiej. Konturowanie twarzy to element, którego nie powinnaś pomijać w makijażu. Konturowanie na mokro powinnaś wykonywać na gołą skórę, nigdy na przypudrowaną, ponieważ na skórze zrobi się nieestetycznie wyglądające ciasto.

Jakie produkty wybrać?

Zestawy do konturowania twarzy na mokro to specjalne palety z kremowymi produktami. Możesz również skorzystać z kamuflaży do zakrywania niedoskonałości skóry. Podkład w sticku też jak najbardziej się sprawdzi. Konturowanie takiego typu możesz również wykonać jaśniejszym i ciemniejszym podkładem, albo korektorem.

Jak wykonać konturowanie?

Na samym początku powinnaś wybrać odpowiedni odcień bronzera. Tak jak i podkład musi się idealnie zgrywać z naszą karnacją, tak i bronzer musi być odpowiedni. Nie może on być ani zbyt ceglasty, ani zbyt szary. Tak samo jest z jaśniejszym odcieniem. Następnie zaaplikuj bronzer pod kość policzkową i gąbeczką rozetrzyj, aby nie pozostawić smug. Tak rób z każdym elementem konturowania twarzy. W ten sposób możesz ukryć żuchwę, skrócić czoło, czy wyszczuplić nos.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *