Bez kategorii

Mój włosowy niezbędnik- produkty i akcesoria

O tym, że jestem włosomaniaczką, chyba nikomu nie muszę przypominać. Uwielbiam dbać o swoje włosy i patrzeć, jak z tygodnia na tydzień zaczynają pięknieć w oczach! Bardzo lubię naturalną pielęgnację, która sprawia, że moje włosy są odżywione, pełne blasku i objętości. Uwielbiam olejowanie włosów, które sprawia, że stają się nawilżone, lśniące, sypki i niewiarygodnie sprężyste. Jednak samo olejowanie i cały proces dbania o włosy (szampon, odżywka, maska, mgiełki) byłby niczym bez jednej małej rzeczy.

Szczotka na medal
Tangle Teezer to szczotka, która poprawiła stan i kondycję moich włosów. Sprawiła, że włosy zaczęły rosnąć zdecydowanie szybciej i były mocniejsze. Wszystko przez ogromny atut szczotki Tangle Teezer- ich plastikowym włoskom. Mają one dłuższe i krótsze włoski, które sprawiają, że włosy można bez szarpania i ciągnięcia rozczesać. Do tego różnorodność w wyglądzie pozwala na wybór pod siebie. Warto mieć dwie szczotki- do użytku codziennego i do torebki, aby zawsze móc poprawić sobie fryzurę w ciągu dnia.

Czesanie na mokro
Szczerze powiedziawszy, to bardzo nie lubiłam tego robić, bo zawsze moje włosy stawały się jednym wielkim kołtunem. Dlatego też unikałam czesania włosów po kąpieli. Odkąd zmieniłam swoją pielęgnację, to moje włosy łatwiej rozczesać. I ogromną zasługa w tym wszystkim jest również niesamowitość szczotki Tangle Teezer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *