Bez kategorii

Idealna czerwień na paznokciach od Semilaca

Odcień czerwony od zawsze kojarzył się i będzie się kojarzył z ponadczasową klasyką i elegancją. Niezależnie od tego, czy jest to sukienka, garnitur, pomadka, szpilki czy lakier do paznokci, odcień czerwieni zawsze będzie atrybutem kobiecości. Kolor ten potrafi doskonale wydobyć z kobiety pewność siebie i seksapil.

 

Lakier hybrydowy

Dzisiejszy post będzie poświęcony lakierowi, który zdominował moje stylizacje manicure w ostatnim czasie. Jest to na tyle piękny i ponadczasowy lakier, że z przyjemnością nakładam go  dwa, a nawet trzy razy pod rząd. Semilac 134, czyli Red Carpet, to odcień neonowej czerwieni, z której wybija się nieśmiało pomarańcz. Nie jest to oczywisty odcień czerwieni. Dzięki swoim neonowym nutom, zdecydowanie dodaje paznokciom odrobinę ekstrawagancji.

 

Lakier na każdą okazję

Semilac 134 zdominował moje serce. Przy każdej ważniejszej okazji, uroczystości, czy wydarzeniu nakładam ten lakier na paznokcie. Idealnie podkreśla wzniosłe chwile i bardzo elegancki wygląd. Świetnie komponuje się z białą koszulą, klasycznymi cygaretkami i szpilkami na obcasie, ale świetnie wygląda też z wielokolorową maxi i sandałami na lato. Lakier jest też bardzo uniwersalny- można go łączyć z wieloma stylizacjami i dodatkami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *