Bez kategorii

Cienie, które pokocha każdy

Dobrze napigmentowane, aplikacja jak masełko, przepiękny efekt na oczach- tego z pewnością nie można odmówić marce Nabla. Oferują oni wkłady do palet, cienie w kremie i pojedyncze cienie zamknięte w plastikowym opakowaniu. Jeśli chodzi o rodzaje wykończenia, to oferują maty, satyny, metaliczne oraz duochromy. Kameleony (duochromy) to nic innego, jak cienie, które mają inny odcień w zależności od nałożonej bazy oraz od kąta padającego światła. Przykładowo: cień może być fioletowo-niebieski, na czarnej bazie zmienia się na brąz ze złotem i pod wpływem światła dziennego mieni się na zieleń.

Palety, które wiele ułatwiają
Marka posiada również palety magnetyczne, które są ozdobione pięknymi wzorami. Dzięki temu, jesteśmy w stanie samodzielnie skompletować sobie paletkę cieni, które najbardziej nam się podobają. Możemy stworzyć paletkę cieni idealnych na co dzień lub takich, które sprawdzą się wieczorem. Albo można zaszaleć i stworzyć paletkę tylko z kolorowymi cieniami. Taka dowolność na pewno jest dużym atutem tej marki.

Charakterystyka
Cienie rozprowadzają się jak masełko- są lekkie, pigment jest dość lepki, więc z łatwością można zaaplikować cień na powiekę. Do tego kolorystyka jest przecudowna, a cienie metaliczne przepięknie się błyszczą. Dzięki takim cieniom, Twój makijaż nigdy nie będzie wyglądał banalnie i zwyczajnie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *