Lakiery do paznokci

Semilac dla twoich paznokci

Zadbane paznokcie to nasza wizytówka. Niestety ich pielęgnacja zajmuje dosyć dużo czasu, a efekt nie zawsze jest zadowalający. Nie musi jednak być tak zawsze.

Postaw na Semilac

Po pierwsze można wybrać się do salonu kosmetycznego, gdzie profesjonalistka zajmie się naszymi dłońmi, a przede wszystkim paznokciami. Jeżeli chcemy, aby efekt był długotrwały i zadowalający to powinnyśmy postawić na lakier Semilac Hard Milk, który z pewnością posiada każda kosmetyczka, która ceni sobie wysoką jakość. Jeżeli go brakuje, to warto poprosić o zastosowanie właśnie tego produktu. W salonie możemy oddać się w ręce pani kosmetyczki i spokojne czekać na efekt końcowy.

Zrób to sama, w domu

Hard MilkPo drugie, kto lubi sobie trochę poeksperymentować i ma odrobinę wyobraźni może samemu zastosować lakier hybrydowy Semilac Hard Milk w domowym zaciszu. Potrzebna jest do tego jeszcze tylko specjalna lampa, forma pod paznokcie oraz odrobina czasu i precyzji . Lakier Hard Milk, według wielu użytkowniczek jest dosyć gęsty, co zdecydowanie pomaga w jego aplikacji, a utrzymuje się zwykle około dwóch tygodni.

Piękne paznokcie z pewnością sprawią, że kobieta będzie czuła się wyjątkowo i komfortowo zwłaszcza jeżeli zadowalający efekt będzie się utrzymywał przez dłuższy czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *