Rzęsy

Tuszowanie rzęs w praktyce

makijaż oczu

Malowanie rzęs np. tuszem Bourjois to jeden z najchętniej stosowanych elementów makijażu ponieważ błyskawicznie dodaje uroku kobiecej twarzy i sprawia, że zachwycamy spojrzeniem już po kilku minutach. Aby jednak tuszowanie przyniosło zamierzony efekt należy wiedzieć jak je wykonać.

Naturalność w cenie

Warto pamiętać, że dzisiejsze kanony piękna odbiegają nieco od tych promowanych np. w latach 60-tych ubiegłego wieku, kiedy rzęsy wydawały się uginać pod nadmiarem maskary. Obecnie liczy się przede wszystkim naturalność i umiar w stosowaniu makijażu oczu, w tym np. tuszu do rzęs Bourjois.

Malowanie krok po kroku

Do podkreślenia rzęs można zastosować m.in. tusz Bourjois. Należy go nakładać warstwowo oddzielając poszczególne warstwy cienkim filmem z transparentnego pudru do twarzy. Rzęsy nie będą się wtedy sklejać, a uzyskany efekt będzie wyglądał bardzo naturalnie i subtelnie.

Odżywianie rzęs

Piękne i zalotne rzęsy to nie tylko efekt umiejętnego makijażu z zastosowaniem dobrej jakości maskary tj. tusz do rzęs Bourjois, ale również odpowiednie nawilżenie i odżywienie. Właśnie dlatego warto wybierać preparaty zwierające w swoim składzie witaminy i ceramidy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania tego atrybutu kobiecości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *